top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraMarie Bohůnková

Jaro/ léto recap

Dlouho tady nebyl žádný článek ze života raket, a tak to vezmeme stručně a jasně. Kdo nás sleduje na všech sociálních sítích, tak jistě ví, že máme za sebou několik kempů letní příprav. A tak si je pojďme zrekapitulovat.


Praha

Na konci dubna jsme vytáhli po dlouhé zimě longboardy a vyrazili na všechny pumptracky v Praze a okolí - Hostivice, Říčany, Benešov, Nupaky a na závěr jsme si zagymnastili v Dobřichovicích.Dolní Morava

Aby se nám po Dolní Moravě nestýskalo, začátkem května jsme měli kemp tam. Už tradičně jsme zoopakovali atletiku, gymnastiku a sobotní odpoledne patřilo šumperskému pumptracku ( v některých případech spíš šumperské nemocnici). A protože jsme správní turisti, tak v neděli jsme si dali návštěvnické kolečko lanovka - Stezka v Oblacích - bobovka.

Liberec

Za 14 dní už jsme jeli směrem Liberec do naší další oblíbené destinace. Tam jsme během víkendu navštívili dvě trampolínová centra, pokračovali v rozvoji našich atletických dovedností a pumptrackovali (Turnov, Chrastava).Praha

Dodrželi jsme dva týdny volna a zoopakovali jsme příměstský kemp v Praze. V pátek jsme nelenili a dovezli si na naše sportoviště na Vypichu sníh a začátkem června jsme si tak střhli kvalitní trénink na pumptracku na sněhu.


Nymburk

Víkend 17.-19.6. patřil společnému soustředění všech snowboarďáků v Nymbajzu. Opět se zúčastnilo přes 40 snowboardistů všech věků i úrovní. Děti se tak mohli potkat s reprezentanty či jejich trenéry a poznat svoje soupeře ze zimy blíž.Liberec

Začátek prázdnin byl tady a s ním také Liberec. Měli jsme 5 dní k dispozici, takže kromě klasických destiancí jsme vyrazili třeba na cyklovýlet nebo si dali pořádný trénink se švihadly. Celý kemp doprovázel program ve formě Hodiny pravdy (tv pořad z mládí některých z nás) nebo v turnaji ve spikeballu.


Lipno

No a co by to bylo za léto bez Lipna. Tentokrát jsme se snažili program natřískat a myslím, že se nám to povedlo. Sjezd Vltavy na raftech, Ferrata Hluboká, Singltraily na kolech ve Frymburku, umělá vlna v Českých Budějovicích, pumptrack ve Volarech, wakeboardy nebo bojovka po Lipně.
Teď už léto skoro končí a nás čeká akce Sportmánie Plzeň, kam při volné chvíli určitě doražte.


Další plány na podzim už jsou jasné, tak pokud Vás láká zažít něco s námi tak mrkněte na kempy nebo tréninky a dozvíte se víc.


Za Rakety, Majda.85 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page